Acil Yardım Özel Ambulans

AMBULANS TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Ambulanslarımız; amaca uygun, hastanın rahat edebileceği ve sağlık personelinin kolay hareket edebileceği şekilde dizayn edilmiştir . Ambulanslarımız T.C. Sağlık Bakanlığının 10.04.2012 tarih ve 26369 sayılı Resmi Gazetesinde yayınlanan Ambulanslar ile ilgili özel ambulans servisleri ve ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmış ve Bakanlıkça da ruhsatlandırılmıştır.

KARA AMBULANSI

Firmamız; Hastanın güvenli bir şekilde, bünyemizdeki tam donanımlı kara ambulansları sayesinde gerek merkezimize, gerekse merkezden herhangi bir ilimize naklini sağlamaktadır. Ayrıca havayolu ile yurt dışından gelen hastaların havalimanından alınarak istenilen yere güvenli bir şekilde kara ambulansları vasıtası ile naklini sağlamak firmamızın hizmetleri arasındadır.

HİZMETLERİMİZ

Özel ambulans Şehir içi ve şehirler arası hasta nakli Evde hasta takibi; muayene, pansuman ve diğer işlemler Şehirlerarası ve uluslararası uçak ve helikopter ile hasta nakli organizasyonu Organizasyonlarda sağlık tedbiri (açılış, konser,kongre,fuar,spor faaliyetleri ve sosyal etkinlikler gibi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir